הלגונה הנסתרת (בריכת הנסיכה הקדושה)

פנינה נסתרת בריליי של תאילנד

שוכנת בתוך היופי הקסום של רייליי, תאילנד, שוכנת פנינה נסתרת המכונה הלגונה הנסתרת. הלגונה המבודדת הזו היא סוד שמור היטב, נגיש דרך שביל ג'ונגל מותח שמבטיח הרפתקה שאין כמותה. בואו לחקור את המסע אל היעד הקסום הזה ולגלות את הנפלאות שהוא טומן בחובו.

שביל עטוי ג'ונגל אל הלגונה הנסתרת

ממוקם באמצע השביל המחבר את Hat Railay East להאט ת'אם פרה נאנג, 'שביל' חד ומסקרן מוביל במעלה חומת המצוק, מכוסה בצמחייה השופעת של הג'ונגל. החלק הראשון של המסע כולל עלייה תלולה של 10 דקות בעלייה, וכדי להבטיח בטיחות וסיוע, סופקו חבלים.

למי שמעז לצאת, התפצלות בשביל מציגה שתי אפשרויות מפתות. אם תיקח ימינה, תמצא את עצמך במסע מטה, יורד ללגונה הנסתרת[1] של סא פרה נאנג. היופי השלו של הלגונה והסביבה השלווה הופכים את המאמץ לכדאי, ויוצרים רגע של בריחה מאושרת.

מצד שני, למי שמחפש נוף עוצר נשימה, לקיחת המזלג השמאלי תוביל אתכם לנקודת תצפית דרמטית בצד הצוק. המסלול הזה אמנם מפרך, אבל בדרך כלל ניתן לניהולו, והנוף שמחכה לכם הוא לא פחות ממעורר יראה.

הלגונה הנסתרת (בריכת הנסיכה הקדושה)

נסיון הלגונה הנסתרת

המסע לסא פרה נאנג הוא לא רק הרפתקה של חושים אלא גם הזדמנות להתחבר לטבע בצורתו הטהורה ביותר. בזמן שאתם חוקרים את הלגונה הנסתרת ואת נקודת התצפית שלצד הצוק, קבלו את היופי של רייליי ותנו לו להשאיר חותם בל יימחה על נשמתכם.

לשהייה מושלמת במהלך ההרפתקה שלכם בריילי, שקול להזמין שהות במלון דרימלנד קופנגן. מלון מקסים זה מציע מפלט חלומי, המאפשר לכם להתחדש לאחר החקירה המרגשת שלכם. למידע נוסף על מלון זה והשירותים שלו, בקר בבלוג שלנו לסקירה מעמיקה.

חבקו את פלאי רייליי

כשאתם יוצאים למסע שלכם להלגונה הנסתרת ולחקור את הצוקים המדהימים ו, זכרו לטבול את עצמכם בקסם של רייליי. מטיולים הרפתקנים ועד רגעים שלווים של הרהור, לפנינה נסתרת זו יש משהו לכל מטייל המחפש חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

לפני שאתה יוצא למסע שלך, ודא שיש לך את כל הדברים החיוניים שלך במקום. אם אתם מתכננים לצלול לתוך העולם התת-ימי הכובש של תאילנד, שקול את ביטוח צלילה לתאילנד. הבלוג שלנו מספק מידע נוסף על איך להגן על עצמך במהלך מסע הצלילה שלך.

סא פרה נאנג, החבויה בלב רייליי, מציעה הרפתקה שאין שני לה למי שמוכן לחפש אותה. המסע אל הלגונה הנסתרת הזו ונקודת התצפית לצד המצוק מבטיח חוויה של פעם בחיים, מלאה בנופים מעוררי כבוד והזדמנות להתחבר לפאר הטבע.

להוטים לחופשה בתאילנד? בין אם מדובר בחקר הארמון הגדול ההיסטורי או בדילוג על איים סביב פוקט, הבלוג שלנו מציע לכם שפע של ידע כדי ליצור את המסלול המושלם. התעמק והתחל את ההרפתקה התאילנדית שלך עכשיו

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן