וואט צ'אלונג

ספוג היסטוריה ומשדר שלווה, וואט צ'אלונג עומד כעדות שובת לב לתרבות הבודהיסטית של תאילנד. מקדש בן 150 שנה זה הוא המרכז הבודהיסטי העמוס ביותר של פוקט, מרכז של מסירות רוחנית הרואה אינספור מתפללים ומבקרים מדי יום. הצ'די המדהים התלת-שכבתי, ורוד סלמון, מתנשא לגובה של 61 מטרים ומעוטר ב-36 בודהות מוזהבות שמודטים, יושבים ונשענים סביב החלק החיצוני המעוטר שלו.

תוספת מאוחרת יותר למקדש, הצ'די הוא מראה שכדאי לראות. היא גובלת בנאגה ירוקה וזהב שמעמידה בחן את המעקות, ושומרת על המקדש ועל מנחותיו הקדושות. בריכות הלוטוס מאחור מעניקות אווירה של שלווה ומציעות רקע שליו לשטחי המקדש ההומה. הכי מסקרן, בחלק העליון של הצ'די נאמר שבריר מעצם בודהה, שריד קדוש שהפך את וואט צ'אלונג לאתר נערץ עבור בודהיסטים אדוקים[1].

למרות עומסי האוטובוסים של המבקרים שזורמים למקדש מדי יום,וואט צ'אלונג שומר על האווירה השלווה שלו, ומשמש הפוגה מהמולת היומיום. כדי לחוות בצורה הטובה ביותר את האווירה השלווה שלה, מומלץ לבקר בשעות הבוקר המוקדמות. רק 7 קילומטרים מצפון-מזרח למרכז ראוואי, הוא ממוקם בנוחות ונגיש בקלות.

ככל שהחקירה שלך בפוקט נמשכת, שקול להעמיק בבלוג שלנו. למדו על שמורת הטבע סאם רוי יוט, עוד מקום מרתק לבקר בו במהלך שהותכם. יש כל כך הרבה יותר בפוקט מאשר רק החופים היפים שלה.

וואט צ'אלונג

וואט צ'אלונג הוא עדות להיסטוריה העשירה של פוקט, לתרבות המגוונת ולמורשת הרוחנית של פוקט. זהו אתר חובה לכל מי שרוצה באמת להבין ולהעריך את המהות של האי המדהים הזה.

כדי לסיים את המסע שלך בגן העדן התאילנדי הזה, אנו מציעים לשקול חופשה בקו סאמט. גלה עוד על אפשרות מפתה זו בבלוג שלנו. אחרי הכל, הרפתקה בתאילנד אינה שלמה מבלי לחוות את כל הספקטרום של הנופים עוצרי הנשימה שלה וגולת הכותרת התרבותית. עם וואט צ'אלונג כנקודת ההתחלה שלך, תנו למסע שלכם דרך פלאי תאילנד להתחיל.

מחפשים לעורר את בלוטות הטעם שלכם בחופשה בתאילנד? הבלוג שלנו מנחה אותך בנוף הקולינרי המגוון, מתענוגות אוכל רחוב ועד פנינות אוכל משובחות, מה שמבטיח מסע גסטרונומי שאין כמותו.

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן