מערת ויקינג

אם אתה מתכנן לבקר בתאילנד, אחת האטרקציות שאתה לא תרצה לפספס היא מערת ויקינג. ממוקמת בצפון מזרח האי לה, מערת ויקינג היא אחת מהיעדים האהובים ביותר על מי שמבקר באי, במיוחד בשל ציורי הקיר העתיקים שנמצאו בה.

היסטוריה ואמנות

מערת ויקינג מכילה ציורי קיר עתיקים שמציגים דמויות שונות של בני אדם ובעלי חיים, ולצדם ציורים חדשים יותר של סירות מפרש. ציורי האדם והחיות מיוחסים לתקופה קדומה, בעוד שציורי סירות המפרש צוירו על פי הסברה בידי מלחים שנקלעו למערה במהלך סערות ששטפו את החוף. במהלך השהייה הממושכת שלהם, הם העבירו את זמנם בציור.

אם אתה מחפש להמשיך לחקור את האזור, אנו ממליצים לך לקרוא על קניות בתאילנד בבלוג שלנו.

 

ציפורי סיס הדקלים

 אם יתמזל מזלכם, תוכלו לראות קיני ציפורים[1]. אלו הם הקנים של ציפורי פאלם סיס שמשתמשות בשקעים הגבוהים שבקירות המערה כדי לבנות את הקינים שלהן. זה עוזר לסיכויי ההישרדות של האפרוחים ומגן עליהם מפני גחמות הטבע.
מערת ויקינגים

איך להגיע?

על מנת להגיע למערת ויקינג, תאלצו להגיע למזח של חוף טונסאי (Ton Sai) ומשם לקחת סירה. משך ההפלגה הינו לכל היותר כשלושים דקות. בשל תנאי מזג אוויר וריאות שעשויים להיות בעייתיים, מומלץ לבצע שייט זה (בין אם בהגעה ובין אם בעזיבה) במהלך שעות היום ולא לחכות לחשכה.

סיכום

מערת ויקינג היא אטרקציה מרהיבה שמציעה הצצה לעבר המרתק של האי לה. הציורים העתיקים והחדשים יותר, יחד עם הציפורים המיוחדות שמנצלות את המערה, הופכים את המקום לחוויה שלא תשכחו.

אם אתה מחפש להמשיך לחקור את האזור, אנו ממליצים לך לקרוא על טיול אומגות בקוסמוי בבלוג שלנו. זהו מקום מדהים שאתה לא תרצה לפספס!

רוצים לשקוע בתרבות התאילנדית? הבלוג שלנו מזמין אתכם להתעמק במסורות, בפסטיבלים ובמנהגי המקום שהופכים את חופשה בתאילנד לחוויה מעשירה.

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן