מקדש הבודהה הגדול

פסל הברונזה מלכותי מקדש הבודהה הגדול על הר Muk Yue

גבוה מעל פסגות הר Muk Yue ניצב מקדש הבודהה הגדול מפואר, משדר תחושה של שלווה וחוכמה. יצירת מופת מעוררת כבוד זו היא סמל לרוחניות עמוקה ומשמשת מגדלור של תקווה עבור רבים המבקרים בה. בואו נעמיק בפרטי הפסל המדהים הזה ובמשמעות העמוקה שיש לו.

פסל של פרופורציות גדולות

המקדש הבודהה הגדול הוא מראה שכדאי לראות, יושב בצורה מלכותית ופונה צפונה לכיוון בייג’ינג, בירת סין. מחולק לשני חלקים, גוף הפסל מתנשא לגובה מרשים של 26.4 מטרים, בגובה כולל של 34 מטרים, כולל כס הלוטוס ובסיסו. בנייתו הייתה הישג הנדסי, שדרש 250 טונות של ברונזה ועבודת אהבה שנמשכה 12 שנים.

ביג בודהה פוקט

מחווה להארה

ההשראה לפסל מגיעה מחייו של סידהרת’ה, הבודהה ההיסטורי, שזכה להארה מתחת לעץ הבודהי. עיצוב הפסל לוכד בצורה יפה את המהות של מסעו של סידהרת’ה ואת תורתו העמוקה.

יד ימינו של הבודהה, במודרה של “הקניית חוסר פחד”[1], מסמלת חמלה ואת הרצון לשחרר את כל היצורים החיים מסבלם. מצד שני, יד שמאל המונחת על הברכיים, במודרה “מגשמת משאלות”, מסמלת את הנדר להעניק ברכה ואושר לכל המבקשים זאת.

תכנן את ההרפתקה שלך

אם אתם מתכננים טיול כדי לחוות את פסל הבודהה מברונזה מעורר כבוד, שקול ללון במלון לוטוס קוסמוי. מלון מקסים זה מציע מפלט שליו בתוך הטבע, המאפשר לכם להירגע ולהרהר במסע הרוחני שלכם. כדי ללמוד עוד על המלון הזה וההצעות שלו, עברו לבלוג שלנו לסקירה מעמיקה.

למי שמחפש להמשיך ולחקור את הקסם של קופנגן, הקפטן קוטג’ מבטיח חוויה אותנטית ובלתי נשכחת. גלו את אבני החן הנסתרות של האי והפכו את המסע שלכם למיוחד באמת. לפרטים נוספים, בקר בבלוג שלנו לסקירה מקיפה.

בין אם אתם מחפשים הארה רוחנית או חווית מסיבה תוססת, שני היעדים הללו מציעים הרפתקאות ייחודיות ובלתי נשכחות. מהיופי השליו של פסל הבודהה הברונזה ועד לאווירה התוססת של פסטיבל חצי הירח, שתי החוויות ישאירו אתכם עם זיכרונות יקרים שיחזיקו מעמד לכל החיים. צאו למסע שלכם היום וגלו את נפלאות הר מוק יואה וקופנגן.

ממקדשים נוצצים ועד חופים בתוליים, החופשה בתאילנד שלכם צפויה להיות מרהיבה. קבלו טיפים פנימיים ותובנות מומחים בבלוג שלנו, הסירו את הלחץ מהתכנון והופכים את הטיול שלכם לבלתי נשכח. התחל את המסע שלך איתנו עכשיו

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן