מקדש הואי מונגקול

המסע הרוחני במקדש הואי מונגקול

לטבול את עצמך בפאר התרבותי והרוחני של מקדש הואי מונגקול, מתחם מקדש הממוקם כ-15 קילומטרים מערבית להואה הין. המקדש הוא מחווה לאחד הנזירים המפורסמים ביותר בתאילנד, לואנג פור טואד.

גילוי הפסל העצום של לואנג פור תואד

מקדש הואי מונגקול ידועה בזכות הפסל האדיר שלו של לואנג פור תואד. בגובה של כ-12 מטר ו-10 מטר רוחב, פסל בולט זה מוצב על תל גדול וניתן לראותו מרחוק, נוכחותו המרשימה מגיעה גבוה מהעצים.

המבקרים יכולים לטפס במדרגות הרחבות אל הפסל הענק, אך מומלץ להצטייד במים וקרם שמש כיוון שמתחמם במהירות בגלל היעדר צל.

בתוך החקירה הרוחנית הזו, אולי תרצה לשקול ביקור בשמורת הטבע סאם רוי יוט. שמורת טבע זו משלימה את המשלחת התרבותית שלכם עם החי והצומח המדהימים שלה.

מקדש הוי מונגקול

מקדש הואי מונגקול: גן עדן של שלום ושלווה

מתחם המקדש מושך אליו תאילנדים מכל קצוות המדינה שבאים לחלוק כבוד ללואנג פור טואד ולבקש טובות הנאה, מזל טוב, בריאות, הון ואושר. לצד הפסל יש פילי עץ ענקיים. המקומיים הולכים במעגלים מתחת לבטן הפילים, בתקווה למזל טוב.

מלבד הפסל, וואט הואי מונגקול מכיל מקדש בודהיסטי, פסל של המלך טקסין הגדול רכוב על סוסים וחנויות המוכרות קמעות בודהיסטיות[1].

חוויה אווירה של תרבות תאילנדית

מתחם המקדש שוכן בסביבה דמוית פארק, מקום מושלם למנוחה. האזור כולל אגם, מפלים, נחלים, גשרים, ביתנים ונקודות מוצלות. ניתן להתענג על המטבח התאילנדי במספר המסעדות שבאתר.

וואט הואי מונגקול מציע חוויה שלווה ושלווה מעבר לפסל המרשים של לואנג פור טואד. מומלץ לבקר בימי חול כדי להימנע מהמוני סוף שבוע וחגים.

המורשת של לואנג פור תואד

לואנג פור תואד, שחי לפני כ-400 שנה בדרום תאילנד, נערץ כעת על הניסים שעשה. הוא מפורסם בהפיכת מי מלח למים מתוקים ראויים לשתייה. כתוצאה מכך, תאילנדים רבים מאמינים כי קמיעות שנוצרו בדמותו מחזיקים בכוחות הגנה גדולים מפני אסונות טבע ותאונות. קמעות ישנים במיוחד נחשבים חזקים ויקרים לאין ערוך.

במסע חזרה להואה הין, שקול עצירת ביניים באקווריום עולם המים בבנגקוק. אקווריום פופולרי זה יוסיף מימד מרגש להרפתקה התאילנדית שלך.
הוי מונגקול

ביקור במקדש הואי מונגקול

המסע לוואט הואי מונגקול עובר דרך כפר תאילנדי ציורי המעוטר במטעי אננס עצומים. הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם היא באמצעות מונית, ורוב המלונות יוכלו להזמין עבורכם אחת. טוק-טוקים הם גם אופציה, אבל היו מוכנים לנסיעה לוהטת יותר. מומלץ להזמין נסיעה הלוך ושוב מכיוון שהנסיעה חזרה להואה הין ממתחם המקדש יכולה להיות מאתגרת.

ביקור בוואט הואי מונגקול מציע הצצה ייחודית ומעמיקה אל הרוחניות והתרבות התאילנדית. זה מקום שבו אתה יכול לחלוק כבוד, לבקש ברכות ולספוג את האווירה השלווה.

קבל את הדילים הטובים ביותר בחופשת תאילנד שלך. בקר באתר האינטרנט שלנו לקבלת הנחות ומבצעים בלעדיים

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן