פראייה נקון

שוכנת בתוך הפארק הלאומי קאו סם רוי יוט הקסום בתאילנד, פראייה נקוןהיא נקודת עניין שובת לב שמשדרת אווירה של מסתורין. פנינה נסתרת זו נותרה לא ידועה יחסית לרבים, מה שהופך אותה לממצא יוצא דופן ונדיר באמת עבור אלה ברי המזל לגלות אותה.

מקורותיה של המערה מתוארכים למאות שנים אחורה, כאשר אגדות מקומיות מייחסות את גילויה לשליט אמיץ שחיפש מקלט לאחר שספינתו נפגעה בסערה סוערת. מדיווחים היסטוריים עולה גם כי אציל מהמאה ה-17, הנושא את אותו שם של המערה, נתקל בסודותיה.

ללא קשר למקורותיה, פראייה נקון ניצבת כאטרקציית טבע עוצרת נשימה, מעוטרת בנטיפים ומוארת בקרני שמש אתריות היוצרות אווירה מרהיבה.

לזכר ביקורו של המלך ראמה החמישי[1] בשנת 1890, הוקם ביתן קטן על גבי תל בתוך המערה. לביתן הזה, שנבנה בבנגקוק והורכב בקפידה בתוך המערה, יש משמעות מיוחדת.

פראיה נקון

הוא לוכד בצורה מושלמת את אור השמש של הבוקר, מטיל זוהר זוהר על הסביבה והופך אותו לסמל איקוני ונערץ של הרובע כולו. המלך ראמה השביעי, בעקבות קודמו, חרט את שמו על אחד מקירות המערה במהלך ביקורו, והוסיף עוד למורשת ההיסטורית של מערת פראיה נקהון.

לחוויה בלתי נשכחת, מומלץ מאוד לבקר במערה בשעות הבוקר המוקדמות, לפני הגעת ההמונים. הזמן האופטימלי לחזות במערה שטופת בקרני השמש הוא בדרך כלל בסביבות 10:00 עד 10:30, אם כי זה עשוי להשתנות בהתאם לעונה. קחו בחשבון שההגעה למערה מצריכה עלייה של 430 מטר במעלה ההר, אז הקפידו לנעול נעלי הליכה נוחות למסע.

גלו את הקסם של פראייה נקון וטבלו את עצמכם ביופייה מעורר ההשתאות. כדי לתכנן את הביקור ולחקור יעדים יוצאי דופן נוספים בתאילנד, אל תפספסו את הבלוג שלנו.

למד גם על פנינים נסתרות, טיפים לטיולים ותובנות פנימיות כדי להפיק את המרב מההרפתקאות שלך. עיין במאמר האחרון שלנו על נובו סיטי הוטל וגלה את אפשרות הלינה המושלמת לחופשה הבאה שלך בתאילנד.
פראיה נקון תאילנד

כשהחקירה שלך מסתיימת, הירגע ואמץ את השלווה של מלון ג’יפסי סי וויו קופיפי. מקום מפלט אידילי זה, השוכן לאורך קו החוף המדהים, מציע נופים שאין שני להם ומבריחה שלווה מהמולת היומיום. הזמינו את שהותכם עכשיו וצרו זיכרונות בלתי נשכחים בגן העדן הציורי הזה.

אם פוסט זה בבלוג תפס את ענייןכם, תאהבו את מאמרי חופשת תאילנד האחרים שלנו. לחץ כאן כדי להמשיך ולחקור ולתדלק את תאוות השיטוט שלך!

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן