קו הונג

אם אתם מחפשים את החוויה המושלמת של חופשה טרופית, קו הונג הוא המקום בשבילכם. קבוצת האיים הזו, השוכנת ליד קו החוף של קראבי, מציעה את כל מה שאתם צריכים לחופשה מושלמת.

מיקום מרהיב

קו הונג הוא ארכיפלג השוכן בסמוך לקו החוף של קראבי. האטרקציה המרכזית של המקום היא הרוגע והיופי שלו. מטיילים רבים מגיעים אליו לטיול יומי, לשם אתנחתא פסטורלית. עם זאת הוא אינו המוני במיוחד ומצליח לשמור על אופיו השקט.

אם אתם מחפשים לחוות את המגוון של תאילנד, אל תחמיאו לעצמכם ובדקו את טיול אחרי צבא לתאילנד בבלוג שלנו למידע נוסף.

קו הונג

חוויות טבע

הארכיפלג קו הונג כולל כ-12 איים, רובם קטנים מאוד כך שאין להם חופים, אבל בחלקם יש כמה חופים רחבים, נקיים ולא מפונקים, שתרצו לשכב עליהם כל היום. האווירה באזור שלווה במיוחד והנוף עוצר נשימה. בנוסף, במרכז הארכיפלג ישנה לגונה (Hong Lagoon) מרהיבה וירוקה, היא מוקפת בסלעים גדולים וביניהם ניתן לשוט או לשחות.

פעילויות מים

ניתן לשכור קיאק או סירה ארוכת זנב ולשוט בין האיים. המים באזור אינם עמוקים כלל (בגובה של כמטר), כך שניתן גם לשחות כאוות נפשכם. כמו כן, מסביב לאיים המים צלולים להפליא ויש לא מעט דגים צבעוניים ואלמוגים יפים, כך שמעבר לנוף המרשים, זהו אתר מומלץ לשנורקלינג[1].

אז, אם אתם מחפשים את החוויה המושלמת של חופשה טרופית, אל תחמיאו לעצמכם ובדקו את קנדה פול וילס בבלוג שלנו למידע נוסף.

מחפשים גן עדן טרופי לחופשה בתאילנד הבאה שלכם? בתאילנד יש הכל! מערים שוקקות עד לאיים שלווים, הבלוג שלנו צולל עמוק אל נפלאות היעד הכובש הזה. חשוף את הסודות השמורים ביותר, גלה אבני חן נסתרות והצית את תאוות הנדודים שלך באמצעות התוכן הסוחף שלנו.

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן