תאילנד בעת הקורונה

תאילנד בעת הקורונה – ככה זה יראה

תאילנד, ארץ החיוכים, פותחת שוב את שעריה לתיירים מחוסנים. המדינה החליטה ליישם תוכנית תלת-שלבית להחייאת תעשיית התיירות שלה, החל מהאי פוקט ומתרחב בהדרגה לשאר חלקי המדינה. הנה מה יתאילנד בעת הקורונה.

שלב ראשון: פוקט ראשון

השלב הראשון יצא לדרך ב-1 באפריל 2021. במהלך שלב זה, תאילנד אפשרה לתיירים מחוסנים להגיע לפוקט. עם זאת, היה מלכוד – תיירים נדרשו לשהות בבידוד במלון שלהם במשך השבוע הראשון. לאחר שבוע ובדיקת COVID-19 שלילית (שנערכה עם ההגעה למלון), הותר לתיירים לחקור את יופיה של פוקט בחופשיות.

אם אתם מתכננים טיול לפוקט, שקול ללון במלון אסייה בנגקוק. מלון זה מציע שירותים מהשורה הראשונה ונודע בזכות עמידתו בפרוטוקולי בריאות ובטיחות. למידע נוסף על מלון זה, עיין בסקירה המפורטת שלנו בבלוג שלנו.

תאילנד - בתקופת הקורונה

שלב שני: פוקט ומעבר

השלב השני של תאילנד בעת הקורונה החל ב-1 ביולי 2021. בשלב זה הורשו תיירים מחוסנים להביא את ילדיהם עד גיל 18 (גם אם הם לא מחוסנים) לפוקט. לאחר שבוע של בידוד ותוצאת בדיקה שלילית של COVID-19[1], משפחות הורשו לנסוע בחופשיות לא רק בפוקט אלא גם בחמישה אזורים אחרים בתאילנד: קאו לק, קו סמוי, קראבי, צ'אנג מאי ופטאיה.

שלב שלישי: תאילנד שוחררה

השלב השלישי והאחרון של תאילנד בעת הקורונה החל ב-1 באוקטובר 2021. בשלב זה הורשו תיירים מחוסנים להגיע לכל יעד בתאילנד. לאחר שבוע בבידוד במלון ותוצאת בדיקת COVID-19 שלילית, הותר לתיירים לנסוע בחופשיות ברחבי תאילנד ללא כל הגבלה.

אם אתם שוקלים טיול לבירת תאילנד השוקקת, בנגקוק, אנו ממליצים בחום על נובוטל בנגקוק סוקומוויט 20. מלון זה ממוקם במיקום מרכזי ומציע מגוון רחב של שירותים כדי להבטיח שהייה נוחה. למידע נוסף על מלון זה, אל תשכח לקרוא את הסקירה המקיפה שלנו בבלוג שלנו.

תאילנד בעת הקורונה תוכנית פתיחה מחודשת מדורגת מציעה שביב של תקווה לאלו המשתוקקים לחופשה טרופית. עם התרבות העשירה, הנופים המדהימים והאירוח החם שלה, תאילנד מוכנה לקבל אותך בחזרה. תכננו את הטיול שלכם עוד היום ותחוו שוב את הקסם של תאילנד.

קבל את הסקר הפנימי על חופשה בתאילנד שלך על ידי עיון בפוסטים המקיפים שלנו בבלוג. אנו מספקים תובנות על התרבות התאילנדית, פנינים נסתרות ומטבח מקומי שלא תרצו לפספס. התחילו לתכנן את חופשת החלומות שלכם עוד היום

 

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן