תחבורה ציבורית בבנגקוק – מדריך להתמצאות בעיר בנגקוק

בנגקוק היא מקום נהדר להסתובב בו וליהנות הרבה. עם זאת, כשזה מגיע לנסיעות, מערכת התחבורה בבנגקוק יכולה להיות קצת כאוטית. למרות שהעיר מתמודדת עם גשרים רבים, כבישים מהירים חלקים וכבישים מתוחזקים היטב, פקקי תנועה ומסלולים מבלבלים יכולים להפחיד למדי עבור תיירים.

אז בואו נפרק את מערכת התחבורה הציבורית האדירה של בנגקוק. להלן שיטות התחבורה הציבורית בבנגקוק והפרטים שלהן שיהיו שימושיים בעת ביקור בעיר העמוסה מתמיד:

1. מוניות בבנגקוק

תחבורה ציבורית בבנגקוק כוללת מוניות. מוניות קיימות בכל העולם והן כלי תחבורה מאוד פופולרי ונוח. ברור שבנגקוק אינה יוצאת דופן, שכן העיר מוצפת במוניות ממוזגות הנוסעות על הכבישים המהירים. נכון להיום בבנגקוק יש כ-1,50,000 מוניות בשילוב של הרבה צבעים שאין להם באמת משמעות כזו. יתרון בולט אחד של נסיעה במונית הוא שניתן לבקש "מלונות בתאילנד" במחירים נוחים מה שבאמת עוזר לתיירים מאוד.

תחבורה ציבורית בבנגקוק

2. טוק-טוקים בבנגקוק

עד כמה שזה נשמע חמוד, טוק-טוקים הם אופציה ייחודית לתחבורה ציבורית בבנגקוק למרחקים קצרים. זה ידידותי לסביבה וחווית טיול די מהנה וייחודית לתיירים. זה הכי מתאים למי שיש איתו הרבה מזוודות. הטוק-טוקים ממש מרווחים ומאפשרים להחזיק הרבה מזוודות. מלבד זאת, טוק טוק יכול גם לעזור לתייר בגילוי "אטרקציות בבנגקוק".

3. BTS (רכבת שמיים), MRT (רכבת תחתית) ו-Airport Link

להיתקע בפקק יכול להיות מאוד מעצבן ומתסכל לפעמים, במיוחד כשאתה ממהר. אל דאגה, כי הרצון שלך לדלג על כל זה ולשוט על פני התנועה האדירה מתאפשר על ידי ה-BTS (רכבת השמיים), ה-MRT (רכבת התחתית) ו-Airport Link של בנגקוק. זה אולי נראה קצת מבלבל במבט ראשון, אבל הוא אמין, בטוח ונוח בניגוד לאמצעים האחרים של תחבורה ציבורית בבנגקוק.

4. סירת אקספרס צ'או פראיה

ה-Chao Phraya Express הוא תחליף אפשרי לתנועה הכבדה בכבישי בנגקוק. הוא מספק חוויה נהדרת של נסיעה לאורך נתיב המים לצד הנוף של כל העיר מהנהר. זה מסע מרגיע אלא אם כן הם נקלעים לטירוף של שעות עומס צפופות.

תחבורה ציבורית

5. שירותי הסעות התומכים באפליקציה

כיום, עם כניסת הטכנולוגיה, התחבורה הציבורית בבנגקוק הפכה לקלה יחסית. אתה בהחלט יכול לדאוג פחות מהנהיגה בעיר אם יש לך את הסמארטפון שלך איתך. השניים הבאים הם המצב הנוח ביותר של שירותי מוניות מקוונים בבנגקוק, שנוצרו בימים האחרונים.

6. צאו לטיול אופניים

נאמר כי בקשה זו היא יוזמה של ממשלת תאילנד [1] לנוחות התיירים. האופנוענים מוצגים בדרך כלל במדים כתומים אשר אוספים ומורידים את הנוסע בתעריפים סטנדרטיים.

אז עם מגוון רחב של חלופות העומדות לרשותכם, ניתן להניח שאתם הולכים ליהנות שם הודות לאפשרויות הפנטסטיות לתחבורה ציבורית בבנגקוק, בנסיעה ממקום תיירותי אחד לאחר.

חווה את גלה את תאילנד האולטימטיבי עם מדריך טיולים מקיף זה בבנגקוק. גלה את האטרקציות המובילות, גלה טיפים ידידותיים לתקציב והפק את המרב מזמנך ביעד קסום זה כדי להבטיח מסע בלתי נשכח.

אורי פרידמן

אורי פרידמן

מייסד האתר "חופשה בתאילנד"

× וילות בקו סמוי להשכרה
דילוג לתוכן